5000₺ ve üzeri tüm ürünler ücretsiz kargo !
Teslimat

İnternet üzerinden alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyoruz ?

banyoistanbul.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir anahtar göreceksiniz. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez.

Ayrıca kredi kartları güvenliği için ""banyoistanbul.com Güvenlik Departmanı"" sizler için çalışmaktadır. banyoistanbul.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz !

 

Havale / EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 
Havale bildirim formu

 

Banka Hesap Numaralarımız :

Banka Adı              : Garanti Bankası

Şube Kodu          : 357

Şube Adı      :  Ortaklar

Hesap No      : 6295407

Iban No      : TR05 0006 2000 3570 0006 2954 07

 

Banka Hesap Numaralarımız :

Banka Adı              : Türkiye İş Bankası

Şube Kodu          : 1089

Şube Adı      : Mecidiyeköy

Hesap No      : 895595

Iban No      : TR40 0006 4000 0011 0890 8955 95

 


Teslimat Bilgileri


Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.