DUŞ SİSTEMLERİ Ankastre Duş Sistemleri Duş Başlıkları Duş Panelleri Duş Kanalları Yer Sifonları Duş Setleri
Ana Sayfa > DUŞ SİSTEMLERİ > Duş Panelleri

Creavit Termostatlı Paslanmaz Duş Paneli Parlak Krom

P901
Creavit
Ankastre Termostatlı Paslanmaz Duş Paneli - Parlak - 1500X200 mm - Yönü Ayarlanabilir Masaj Jetleri
Teslim süresi ortalama 2-3 iş günüdür.

İnşaat projeleriniz ve toplu ürün alımlarınız için info@banyoistanbul.com adresinden fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat :    2.619,60
İndirimli Fiyat :    1.964,70
Adet:   
Banka Logoları

60'lı yıllarda çıktığı bu yolda ürün gamını her geçen gün genişleten Creavit'in Zonguldak'ta bulunan 2 üretim üssü; teknoloji, kalite ve kapasite bakımından sektörünün en önemli tesisleri arasında bulunuyor.

80 bin metrekare büyüklüğündeki Devrek Üretim Tesisi mobilya, armatür, iç takımlar, gömme rezervuar ve klozet kapaklarının üretimini yaparken vitrifiye seramik ve sağlık gereçleri üretimi yapan Gökçebey Üretim Tesisi ise tam 200 bin metrekare alana kurulu. Bu da onu tek merkeze kurulu en büyük 3 tesisten biri yapıyor.

Çanakçılar Şirketler Grubu ve Creavit'in önemli vazgeçilmezi üretimdeki kalite anlayışı. Bu anlayışından vazgeçmediğini de kalite belgeleri ile ve Seramik sağlık gereçlerinde tüketicisine sunduğu 12 yıl garantili ürünleri ile kanıtlamış durumda. Kalitesi, insana ve çevreye verdiği önem nedeni ile almaya hak kazandığı belgeleri bulunmakta.

İleriye dönük düşünen Creavit, ürünlerinin her birinin uzun ömürlü, dayanıklı, fonksiyonel, estetik ve çevreye duyarlı olmasına dikkat etmektedir. Bu nedenle, üretim sürecinde ve pazarlama aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem takip etmektedir.KARGODA OLUŞABİLECEK HASARLAR KARGO HASAR TUTANAĞI TUTULMADAN KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Tüm alışverişlerinizde 12 taksite kadar taksit seçenekleri